ТРИНІТ 90

Продукти   »   Ад'юванти   »  Триніт 90

Діюча речовина

етоксилат ізодецилового спирту 90%                                                                        

Тип препарату

ад'ювант, ПАВ

Упаковка

5 л

 

Про препарат

Триніт 90 призначений для застосування у бакових сумішах з гербіцидами, фунгіцидами та інсектицидами, виробники яких рекомендують їх використання з неіонними поверхнево-активними речовинами (ПАР). Триніт 90 зменшує поверхневий натяг води, завдяки чому забезпечується збільшення поверхні змочування листкової поверхні робочим розчином. Молекула препарату має одночасно гідрофільну частину та ліпофільну частину, завдяки останній також стимулюється проникнення робочого розчину через кутикулу рослини (або шкідника).

 

Переваги

  • Покращення змочування поверхні рослин

  • Покращення абсорбції препаратів рослинами через кутикулу

  • Зменшення змивання препарату дощем

Висновок держсанекспертизи

Брошура

Рекомендації з застосування

Загально рекомендована норма застосування Триніт 90 складає 100 - 200 мл/100 л робочого розчину при нормі витрати робочого розчину 150 – 300 л/га (0,1 – 0,2 %).

За посушливих та жарких умов рекомендується використовувати норму 0,15 – 0,2% та збільшену норму витрати робочого розчину на 1 га.

 

При приготуванні робочого розчину Триніт 90 додається після того, як в заповнений приблизно наполовину бак були додані та розмішані необхідні пестициди. Після цього у бак доливають необхідну кількість води при постійному перемішуванні.

  

Завжди перевіряйте потенційну робочу суміш на сумісність її інгредієнтів та фітотоксичність шляхом тестування на невеликому об’ємі та оброблюваній площі. Особливо при застосуванні Триніт 90 у складі багатокомпонентних сумішей агрохімікатів.