СТОПФОАМ

Продукти   »   Ад'юванти   »  Стопфоам

Діюча речовина

полідиметилсилоксан 30%                                                                       

Тип препарату

ад'ювант

Упаковка

1 л

 

Про препарат

Стопфоам — препарат у вигляді силіконової емульсії призначений для гашення піни та запобігання її утворення під час приготування бакових розчинів пестицидів та агрохімікатів.

Хімічний склад: полідиметилсилоксан 30%, інертні сполуки  70%.

Піна утворюється у баках обприскувачів при додаванні та перемішуванні з водою деяких агрохімікатів та ад'ювантів. В такому разі, після того, як бак обприскувача буде заповнений більш ніж на половину робочим розчином, піна може повністю заповнити решту його об'єму і завершити наповнення баку можна буде тільки після її усунення.

  

Рекомендації з застосування

Загально рекомендовані норми використання становлять 30 - 300  мл на 1000 л води.

Норми можуть варіювати в залежності від розміру баку, типу перемішування, характеристик інгредієнтів та води, тощо. Для сумішей, піна яких легко контролюється, використовуйте нижчу норму. Для сумішей, які утворюють важко контрольовану піну, може знадобитися вища норма.

У якості антиспінювача додайте Стопфоам після наповнення баку водою на 1/3 - 1/2 та початку перемішування. У якості гасника піни (якщо піна вже утворилася) додавайте Стопфоам  в бак дозами приблизно по 50 - 100  мл до досягнення необхідного ефекту. Зачекайте якийсь час після кожного додавання, щоб дати препарату активізувати свою дію.

Стопфоам  сумісний з більшістю пестицидів. Однак, якщо суміш раніше не використовувався, обов’язково рекомендується проводити перевірку сумісності.

При застосуванні препарату Стопфоам дотримуйтесь запобіжних заходів, обмежень та рекомендацій, зазначених на етикетках пестицидів та агрохімікатів, з якими він використовуються.

Перед використанням ємність з препаратом слід ретельно струсити.

 

Переваги

  • Високоефективне гашення піни та попередження її утворення

  • Використання як з водорозчинними препаратами, так і з препаратами на основі олійних сполук

  • Висока концентрація діючої речовини та низькі норми застосування

  • Забезпечення можливості максимального заповнення баку обприскувача робочим розчином