СІЛІВАКС

Продукти   »   Ад'юванти   »  Сілівакс

Діюча речовина

трисилоксан алкоксилат                                                                        

Тип препарату

ад'ювант, ПАВ

Упаковка

5 л

 

Про препарат

Сілівакс — це органосиліконовий сурфактант або поверхнево-активна речовина (ПАР) для використання у бакових сумішах, що застосовується для підвищення ефективності гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, акарицидів, регуляторів росту, десикантів та препаратів для рослинного живлення. За рахунок надзвичайного зниження поверхневого натягу води Сілівакс покращує змочування та розтікання робочого розчину по поверхні рослини, покращує покриття робочим розчином важкодоступних частин рослин, прискорює проникнення пестицидів і агрохімікатів в тканини рослини через листкові продихи і дозволяє зменшувати об’єми робочого розчину. Також Сілівакс може застосовуватися для покращення якості обробки посівного матеріалу при його протруєнні.

Хімічний склад: поліалкіленоксид модифікований трисилоксан 80%-87%, моноалільний ефір поліетиленгліколю 13%-20%.

Переваги

  • Надзвичайне покращення змочування поверхні рослин, в тому числі покритих потужною восковою поверхнею та розвинутим волосяним покривом

  • Покращення змочування важкодоступних частин рослинЗменшення змивання препарату дощем

  • Можливість зниження гектарного об'єму робочої рідини

  • Покращення абсорбції препаратів рослинами через продихи

Рекомендації з застосування

Загально-рекомендовані норми застосування складають 0,025-0,15 л на 100 л води. Оптимальна норма витрати залежить від культури, що обробляється, загущеності рослин, погодних умов, типу пестициду, або агрохімікату та об’єму робочого розчину. Головне завдання – отримати повне покриття площі оброблюваної поверхні рослин без надмірного стікання з неї робочого розчину.

Робочий розчин із додаванням препарату Сілівакс готують безпосередньо перед проведенням обприскування. Бак обприскувача наповнюють приблизно на ¼ - ½ водою, вмикають змішуючий пристрій і додають необхідну кількість пестициду чи агрохімікату згідно з рекомендацій його виробника. Потім додають Сілівакс і доливають воду до необхідного об’єму.

Завжди перевіряйте потенційну робочу суміш на сумісність її інгредієнтів та фітотоксичність шляхом тестування на невеликому об’ємі та оброблюваній площі.