ПЕНТРОЙЛ ЕКСТРА

Продукти   »   Ад'юванти   »  Пентройл Екстра

Діюча речовина

метильована ріпакова олія 80% + трисилоксан алкоксилат                                                            

Тип препарату

ад'ювант, ПАВ

Упаковка

5 л

 

Про препарат

 

Пентройл Екстра призначений для застосування в робочих сумішах із засобами захисту рослин та іншими агрохімікатами. Препарат поєднує властивості ад’ювантів на основі метильованих олій та ад’ювантів на основі трисилоксану алкоксилату. ПЕНТРОЙЛ ЕКСТРА  покращує змочування листкової поверхні рослин, збільшує площу розтікання крапель, підсилює прилипання робочого розчину до обробленої поверхні, сприяє швидшому проникненню діючої речовини системного пестициду в тканини рослини. Також Пентройл Екстра зменшує змивання пестициду дощем і сильною росою.

 

Пентройл Екстра може застосовуватися з гербіцидами, інсектицидами та фунгіцидами, виробники яких рекомендують додавання у бакову суміш ад'ювантів на основі рослинних олій та метилових ефірів рослинних олій. Зокрема з препаратами, діючою речовиною яких є темботріон, мезотріон грунтово, клетодим, римсульфурон, аклоніфен, нікосульфурон, гліфосат, бентазон, імазамокс, імазетапир, метсульфурон-метил, тифенсульфурон-метил, дикамба, трифлоксістробін, піраклостробін, крезоксим-метил, ацетаміприд та ін.

 

Переваги

  • Покращення змочування та збільшення площі розтікання крапель
  • Покращення та пришвидшення проникнення системних д.р. в тканини рослини через кутикулу
  • Зменшення змивання препарату дощем
  • Підсилення ефективності дії системних засобів захисту рослин

Рекомендації з застосування

 

Норма застосування: 0,15 - 0,5 л/га на 1 га або 0,1 - 0,3 л на 100 л води, або згідно  рекомендації виробника засобу захисту рослин. Використовуйте більш високу норму за наявності ускладнюючих факторів, таких як високий рівень засміченості бур'янами, високий тиск хвороб, щільний рослинний покрив, погодний стрес, тощо.

 

 

Завжди перевіряйте потенційну робочу суміш на сумісність її інгредієнтів та фітотоксичність шляхом тестування на невеликому об’ємі та оброблюваній площі, особливо, якщо культурні рослини перебувають у стані стресу. З обережністю використовуйте при змішуванні декількох препаратів та з фунгіцидами.